blog o komunikowaniu
29 stycznia 2024
Działania PR dla Twojej Firmy

Jeśli poważnie zastanawiasz się nad zmianą wizerunku Twojej firmy, jeżeli chcesz zadbać o to jak odbierany jest Twój produkt lub usługa warto o pomoc zwrócić się do agencji public relations. Nasza agencja posiada szeroki wachlarz możliwości. W portfolio posiadamy dziesiątki skutecznych narzędzi, które wpłyną pozytywnie na postrzeganie Twojego biznesu przez społeczność Klientów i Pracowników. Rozbudowana oferta działań pozwoli podjąć odpowiednie kroki w celu zbudowania zaufania do Twojej marki

Z oferty działań agencji pr może skorzystać każda firma usługowa i produkcyjna, bowiem każdy podmiot przeżywa kryzysy wizerunkowe lub opinia o nim zaczęła dryfować w niebezpieczne obszary złych opinii. Swoje agencje dbające o wizerunek w Internecie, mediach oraz wśród aktywnych oraz potencjalnych Klientów mają producenci: odzieży, profili okiennych, wędlin a nawet koncerny paliwowe oraz usługodawcy – hotele, gabinety SPA, salony samochodowe i samorządy, również celebryci i osoby zmierzające w kierunku eksponowanych, publicznych stanowisk. Doradztwo, analiza i strategia naprawy wizerunku to obszar naszych możliwości.

Wszechstronna oferta

Oferta agencji pr project stanowi rozbudowany zestaw działań, których w zależności od zlokalizowanych kłopotów możemy użyć aby naprawić błędy komunikacyjne. Znajdziecie w niej Państwo pr produktowy, media relations, ePR oraz pr korporacyjny. Każdą współpracę z Klientem rozpoczynamy od audytu sytuacji wizerunkowej. Lokalizujemy problemy i proponujemy zadania naprawcze, które wprowadzamy w życie i raportujemy. Konstruujemy strategie komunikacji marki w mediach i na portalach społecznościowych. Wprowadzamy nieznane dotąd produkty i usługi na rynek, informujemy media, redagujemy materiały prasowe, organizujemy wydarzenia i relacjonujemy je społeczności Pracowników i Klientów. Nasz zespół menagerów, copywriterów i grafików realizuje założenia obranego kursu strategii, monitoruje i analizuje podjęte działania. Codziennie mierzymy się z problemami najróżniejszego kalibru i odnosimy spektakularne zwycięstwa.

Działamy punktowo

Audyt obecności w Internecie, prasie i świadomości to podstawa określenia błędów komunikacyjnych. Naszym zadaniem jest przede wszystkim zaproponowanie rozwiązań, zrealizowanie ich w określonym czasie. Co najważniejsze zajmujmy się również wdrażaniem zmian, które zapobiegną w przyszłości podobnym zjawiskom. Jeśli dział marketingu nie radzi sobie z tym jak postrzegany jest produkt – ich zadanie to głownie sprzedaż – warto zlecić to zadnie agencji public relations. Zawsze znajdziemy skuteczne rozwiązanie problematycznych sytuacji. Działamy punktowo, tam gdzie pojawił się kłopot. Pomagamy również wieloetapowo i długofalowo. Swój biznes oraz produkty i usługi warto zabezpieczyć działaniami pr, które „pracują” na rzecz sukcesu Twojego biznesu.

Zapraszamy do współpracy.

 

biuro@project-pr.pl