Nasz team
Anna Zator-Syguła
dyrektor PR

Witam Cię serdecznie i cieszę się, że chcesz mnie poznać.
Wszystko wskazuje na to, że chcesz porozmawiać o ofercie działań agencji pr project dla Twojego biznesu.
Ale wcześniej poznaj mnie w ekspresowym tempie.
Krótko o mnie.

Jestem właścicielką agencji pr project, która działa na rynku już od ponad dekady. Działam jako strateg i autorka wielu kampanii pr, kampanii informacyjnych i promocyjnych uwieńczonych sukcesami. Komunikację z mediami i publicznością prowadzę wielowymiarowo przy udziale nowoczesnych narzędzi z obszaru pr. Działam długofalowo i skutecznie. Główne zadania, którymi się zajmuję to projektowanie wizerunku w mediach i Internecie również w mediach społecznościowych – dla firm i osób – oraz budowanie profesjonalnej płaszczyzny informacyjnej między firmą – Klientem agencji – a rynkiem i odbiorcami.

Jestem absolwentką wydziału filologicznego na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu i studiów Public Relations oraz dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim.
Jest audytorką, która wychwytuje problemy i kreatorką nowych rozwiązań, koncepcji zmian wizerunku i komunikacji z Klientami. Wspiera firmy w potrzebach związanych z usprawnieniem procesów komunikacyjnych na zewnątrz, jak i wewnątrz firmy. Dodatkowo szkoli, konsultuje i doradza w wyborze najkorzystniejszych opcji w określonej sytuacji.
Prywatnie ambasadorka Dolnego Śląska i życia w zgodzie z naturą, jak najbliżej przyrody. Fanka zdrowego stylu życia i roślin, które dookoła siebie multiplikuje. Te w doniczkach potrafi też doskonale pielęgnować.

Jestem tą osobą do której, jako pierwszej możesz zwrócić się, aby zapytać o ofertę i możliwości współpracy z agencją pr project.
Zapraszam i zachęcam do zadawania pytań bezpośrednio, jak również poprzez formularz kontaktowy

Anna Zator-Syguła