22 marca 2024
Nowa usługa! SEO PR, czyli budowanie pozytywnego wizerunku marki w Internecie
czytaj więcej
19 marca 2024
PR produktowy, czyli  klucz do skutecznego zarządzania marką
czytaj więcej
17 marca 2024
Content Marketing – budowanie relacji z Klientem poprzez wartościowe treści
czytaj więcej
14 marca 2024
Jak stworzyć skuteczną strategię marketingową w mediach społecznościowych?
czytaj więcej
29 stycznia 2024
Działania PR dla Twojej Firmy

Jeśli poważnie zastanawiasz się nad zmianą wizerunku Twojej firmy, jeżeli chcesz zadbać o to jak odbierany jest Twój produkt lub usługa warto o pomoc zwrócić się do agencji public relations. Nasza agencja posiada szeroki wachlarz możliwości. W portfolio posiadamy dziesiątki skutecznych narzędzi, które wpłyną pozytywnie na postrzeganie Twojego biznesu przez społeczność Klientów i Pracowników. Rozbudowana oferta działań pozwoli podjąć odpowiednie kroki w celu zbudowania zaufania do Twojej marki

czytaj więcej
29 stycznia 2024
Ile kosztują usługi agencji pr?

Wycena usług agencji pr to po prostu równanie matematyczne. Pod uwagę trzeba wziąć wiele części składowych, o których zazwyczaj nie pamiętamy. Ostateczna wycena poszczególnych działań jest sumą poniesionych wysiłków sztabu specjalistów. Łączy ich wspólny cel jakim jest budowa wizerunku firmy, produktu lub usługi. Summa summarum ten wysiłek opłaca się wszystkim, którzy decydują się na pomoc wyspecjalizowanej agencji pr.

czytaj więcej
4 stycznia 2024
Biznes społecznie odpowiedzialny, czyli jaki?

Społeczna odpowiedzialność biznesu to współczesna filantropia, coś na kształt nowoczesnej dobroczynności o szerokim zasięgu. Dokładniej rzecz ujmując właściciel biznesu zorientowany społecznie i odpowiedzialnie nie zamraża zysków, nie inwestuje by pomnażać fortunę, ale dzieli się zyskami ze społeczeństwem. Angażuje środki finansowe aby poprawić kondycję pracowników i ich rodzin. Jeśli bliskie Ci są podobne wartości agencja pr przygotuje ofertę działań CSR dla Twojego biznesu, przeprowadzi je oraz zrelacjonuje.

czytaj więcej